Přejít k hlavnímu obsahu
Home office

Tento benefit, který nabízeli jen v některých společnostech, se stal pro většinu z nás každodenním chlebem. Kvůli pandemické situaci ohledně koronaviru jsme se uchýlili do tepla svých domovů. Elegantní kalhotové kostýmy nahradily pohodlné tepláky. Ano, je to tak, spousta z nás zlenivěla! Místo hodinového fintění před zrcadlem se spokojíme s vysokým drdolem na hlavě. Jak se vyhnout nejen lenivé, polehávající náladě, ale vnést opět do svého šatníku eleganci a šik? Pár rad naleznete v následujícím článku.

Vyměňte huňaté pyžamo za negližéžena s knihou

Ano, občas není špatné si chvíle v pyžamu prodloužit až do oběda. Každopádně na to máte plné právo! Ovšem co takhle nahradit vytahanou noční košili, či chlupaté beránkové kalhoty za něco elegantnějšího a více sexy? Slyšeli jste už někdy o negližé? Tato noční košilka vás bude příjemně chladit na holém těle. Je jemná a neuvěřitelně rajcovní! Abyste se vyhnuli pocitu studených ramenou, přehoďte si přes tento saténový luxus župánek ve stejném materiálu. Doporučuji si toto duo pořídit v černé nebo červené variantě. Pro všechny zapřisáhlé romantičky je tu něžnější růžová, levandulová, či tzv. nude odstín, tedy béžová.

Punčochy jsou nové tepláky

Asi všichni se shodneme na tom, že tepláky zkrátka patří k domácímu oblečení. Co takhle ale obměnit tento kousek něčím stejně pohodovým, ale přitom více šik? Trádá! Máme tu punčochy! V nich totiž vyniknou vaše sexy holeně, které jsou pro muže velice atraktivní i v této moderní době. Že pracujete doma sama? To přece vůbec nevadí! Pocit luxusu a něžnosti si můžete dopřát i v soukromí jen sebe samé!žena u okna

Teplákové a svetrové šaty jsou must have kousek

Vraťme se opět k pohodlné ‚teplákovině.‘ Kalhotovou variaci obměňme za šaty. Jsou pohodlné a s nádechem sportovního looku. A to je přesně to pravé ořechové! Pro jemnější dámy s citem na detail a eleganci je tu varianta ze svetrové tkaniny. Ano, slyšíte dobře, svetrové šaty, které jste nosila do kanceláře, spolu s punčochami a vysokými kozačkami, využijete i na home officu.

A ty boty do roboty

Boty i nadále zůstávají třešničkou na dortu každého outfitu! Místo domácích bačkor ale sáhněte pro pantoflíčkách jako pro Popelku. Zdravotní, s kytičkami, či flitry. Je jen na vás, jakou variantu si vyberete! Můžete oprášit sandálky, které nosíte běžně v letním období. Tyto botičky vám nejen zvednou náladu, ale také připomenou bezstarostnou sluneční optimistickou atmosféru! Tak, jako boty, tak i doplňky mají neskutečný dar vylepšit každý všední outfit. Díky náramku, hodinkám, či extravagantním náušnicím pozvednete celkový dojem vašeho oblečení i vy!

A jak jste na tom s oblékáním na home officu vy? Dodržujete ranní rituály stejně, jako když jste chodili do kanceláře? Nebo dáváte přednost lenošnější a pohodlnější verzi?

x

Hledáme redaktory

Staňte se redaktorem Lifestyle magazínu.

Napište článek s tématem lifestyle. Články by měly být srozumitelné, věcné a názorné. Pište o tom čemu rozumíte, k čemu máte vztah, co vás baví. Za publikované články získáte finanční odměnu.

Článek musí být Vaší tvorby a nikde jinde nepublikovaný. Možná je také dlouhodobá spolupráce jako stálý redaktor.

Náměty a své články pište na redaktor@lifestyle.cz

Stránky provozuje:

SAIT CZ spol. s r.o.

IČO: 43962271 (ares)

Jsme platci DPH, DIC:CZ43962271