Přejít k hlavnímu obsahu
šatník

Každý rok se vyhlašuje barva, která podle módních návrhářů dominuje následující sezóně. Letos se odborníci ale nemohli shodnout pouze na jednot odstínu. A tak vznikla tato na první pohled nesourodá dvojice! Dejte šanci žluto-šedé harmonii i vy, tady je pár rad a tipů, jak ji originálně a nadčasově zkombinovat.

Šedá: Nadčasová elegance

Padesát odstínů šedé má snad každý z nás! Tím samozřejmě myslím tolik variací této elegantní barvy, která se hodí úplně ke všemu. Nic nezkazíte, když se do šedé zahalíte celá od hlavy až k patě. Nestanete se žádnou šedou myškou, ale královnou, která se hrdě nosí po ulici! Ano, toto dosáhnete tímto monochromatickým outfitem! Tak neváhejte a sáhněte po šedivém kalhotovém kostýmku, pletených šatech, či kabátu, který je must have kousek snad každého z nás, ještě dnes.zezadu žlutá bunda

Žlutá: Barva všech zapřisáhlých optimistů

Se žlutou si většina z nás pojí optimismus, dobrou náladu, dny plné zalité sluncem a bezstarostnou pohodou. Ano, to je přesně ono! I žlutá může mít padesát různých odstínů. Pastelovou variaci vynosíte především v létě, naopak odstín hořčicové je ta správná trefa do černého na podzim. A tak právě hořčicový svetr, či kabelka v jemně žluté barvě nepokazí žádný outifit. Naopak, povýší ho o level výš!

Harmonické spojení šedo-žluté

Tak a dostáváme se do samotného vyvrcholení. Ano, i tentokrát je to myšleno v módním kontextu! Jedná se o závěr, rozuzlení. Jak tedy efektivně a originálně zkombinovat dva na první pohled odlišné odstíny? Co takhle vyjít zahalená celá v šedé? Třešničkou na dortu bude právě pastelové žluté psaníčko. Chcete-li přidat do outfitu více žluté, můžete sladit doplňky v podobě šátku do vlasů, bot, či baretu, který si dámy oblíbily nejen v Paříži. Šarmantně vypadá i již zmíněný hořčicový svetr s šedými business kalhoty, či džíny. Nezapomínejte ani na ženskou variantu a vyzkoušejte sukni či šaty. Fantazii se meze nekladou! A tak zkoušejte, experimentujte a kombinujte.

Jaký názor na hit letošního roku máte vy? Dáte šanci této originální a jemné kombinaci? A jaký je ten váš favorit, co se týče ladění a kombinování různých svršků k sobě?

x

Hledáme redaktory

Staňte se redaktorem Lifestyle magazínu.

Napište článek s tématem lifestyle. Články by měly být srozumitelné, věcné a názorné. Pište o tom čemu rozumíte, k čemu máte vztah, co vás baví. Za publikované články získáte finanční odměnu.

Článek musí být Vaší tvorby a nikde jinde nepublikovaný. Možná je také dlouhodobá spolupráce jako stálý redaktor.

Náměty a své články pište na redaktor@lifestyle.cz

Stránky provozuje:

SAIT CZ spol. s r.o.

IČO: 43962271 (ares)

Jsme platci DPH, DIC:CZ43962271