Přejít k hlavnímu obsahu
Dítě fotografuje

Fantazii v módě se meze nekladou. Jistě jste si všimli, kolik módních kousků se vrací z minulosti a že oblečení a doplňky, které jsou v kurzu, často najdeme ještě ve skříních svých maminek a babiček. Jako třeba rok 2020, který se nesl na vlně let sedmdesátých. Jaká však bude tato sezóna? Připravte se na sexy kousky, které budou vystihovat ženskost, ale také na trendy, jejíž hlavním cílem je především pohodlí.

barevné peří

Barvy
Letošní rok dává sbohem černé barvě, kterou vystřídají barvy veselejší, živější a zářivější. Možná módní návrháři reagují na situaci ve světě tím, že nám chtějí vnést do života radost v podobě hravějších vzorů, třpytek, barevných kamínků a flitrů. Nemusíme se tedy bát kombinovat různé vzory a barvy. Dominantní bude letos sytě růžová barva.

Široké kalhoty
Móda širokých kalhot se posouvá čím dál více do popředí. Široké kalhoty byli IN již v minulých sezónách, avšak letos budou opravdovou špičkou letošních trendů. Můžeme se těšit na kalhoty velmi široké, vyrobené z kvalitního lehkého materiálu. Na výběr bude celá škála kalhot ať už jednobarevných, které se nemusíte bát nosit do práce, či s výraznými vzory. Novinkou je, že spousta z nich bude mít i všitý pátek.

Mini je zpět
Na výběr bude celá řada sukní, šatů a šortek. Proužkované, vzorované, s ozdobami, asymetrické, či klasické. Nebojte se ukázat nohy, jako svou přednost a pojďte si užít minidélky, protože letos je to dovolené.

Ramínka a průstřihy
Přestože loni byli trendy především odhalená záda, letos se módní návrháři zaměřili na výstřih, jemuž vévodí různě překřížená ramínka a neobvyklé tvary dekoltu. Také v oblasti břicha, boků, či rukávů se můžeme těšit na odhalenou kůži.

žena se šátkem

Šátky, šátečky
Některé ženy šátky doslova milují a přidávají je téměř ke každému svému outfitu. Ve světle letošních trendů budou na výběr šátky různých vzorů a barev, které oživí Váš styl.

Vysoké kozačky
Kozačky sami o sobě jsou šik, elegantní a sexy. Kromě toho opticky zeštíhlují nohy. Zkombinujte je s krátkými barevnými šaty, či vzorovanou minisukní, která je letos v kurzu, a budete vypadat skvěle.

Třpytivé šaty
Loni jsme si večírků a plesů příliš neužili, a tak módní návrháři zakomponovali třpytky do letošní kolekce. Můžeme se těšit na vrstvené šaty, či šaty, které se skládají ze stejného topu
a sukně. Tyto šaty Vám pomohou nejen zazářit, ale dodají Vám eleganci.

x

Hledáme redaktory

Staňte se redaktorem Lifestyle magazínu.

Napište článek s tématem lifestyle. Články by měly být srozumitelné, věcné a názorné. Pište o tom čemu rozumíte, k čemu máte vztah, co vás baví. Za publikované články získáte finanční odměnu.

Článek musí být Vaší tvorby a nikde jinde nepublikovaný. Možná je také dlouhodobá spolupráce jako stálý redaktor.

Náměty a své články pište na redaktor@lifestyle.cz

Stránky provozuje:

SAIT CZ spol. s r.o.

IČO: 43962271 (ares)

Jsme platci DPH, DIC:CZ43962271