Přejít k hlavnímu obsahu
seznamka

Není žádným tajemstvím, že chození s někým může být tím nejlepším, ale stejně tak i nejhorším obdobím vašeho života. Mezi muži se vyskytují klenoty, ale i spousta nepoužitelných jedinců. Jisté je pouze to, že vyspělé ženy budou raději single, než aby chodili s blbcem.

 

Právě z tohoto důvodu je většina vyspělých žen buď sama, nebo v prosperujícím vztahu. Dokážou se totiž vymanit ze spárů takových mužů.

 

Dokážou pochopit, že je mnohem lepší být single, než být ve vztahu s někým, kdo si vás neváží, neuznává a ve skutečnosti vás ani nemiluje.

 

Zároveň je v podstatě nemožné skutečně milovat druhé, pokud nemilujeme sami sebe. Štěstí je klíč k plnohodnotnému životu. Pokud nejste ve vztahu šťastní, zapracujte na tom a nebo ho opusťte.sing žena

Nezáleží, jestli na vás vaše polovička spoléhá, nebo jestli je vaše nepřítomnost negativně ovlivní, pravda zůstává stále stejná. Místo toho, abyste vaši oddanost směřovaly přímo na sebe, směrujete ji na vašeho partnera.

 

Emočně vyspělé ženy už si vším tím prošly, vztahy je stáhly dolů a byly pošlapány. Jedna věc je ovšem jistá. Vždy se zvedly, oprášily a kráčely dál, protože věděly, že přestože jejich vztah už skončil, dal jim příležitost, aby se z něho ponaučily, vyspěly a posunuly se dál.

 

Jen tehdy, když je člověk o samotě bez hlupáků a nevyspělých lidí, má čas a tolik potřebovaný respekt, aby mohl vyzrát.

 

Být single může být tím nejlepším obdobím vašeho života. Během těchto dní můžete porozumět každé vaší stránce a stát se sama sobě nejlepší kamarádkou. Ať už se stane cokoliv, nenecháte se vtáhnout do malicherného světa těchto nepoužitelných jedinců.

singl muž

Pokud se naučíme užívat si naši “nezadanou” cestu, uvidíme, kam a jak zapadáme v obrovském schématu věcí. Pochopíme, co máme a nemáme rády, jak se chceme chovat k ostatním a jak chceme, aby se oni chovali k nám. Právě tohle je velmi podstatnou částí dospívání do naší “nejlepší verze,” které nás přinese o krůček blíže ke štěstí.
 

Co jste se vy naučili na své cestě single životem? 

x

Hledáme redaktory

Staňte se redaktorem Lifestyle magazínu.

Napište článek s tématem lifestyle. Články by měly být srozumitelné, věcné a názorné. Pište o tom čemu rozumíte, k čemu máte vztah, co vás baví. Za publikované články získáte finanční odměnu.

Článek musí být Vaší tvorby a nikde jinde nepublikovaný. Možná je také dlouhodobá spolupráce jako stálý redaktor.

Náměty a své články pište na redaktor@lifestyle.cz

Stránky provozuje:

SAIT CZ spol. s r.o.

IČO: 43962271 (ares)

Jsme platci DPH, DIC:CZ43962271