Přejít k hlavnímu obsahu

Japonská moudrost Wabi sabi

Japonská moudrost Wabi sabi

aneb jak žít dokonale nedokonalý život

Představte si, že jste na chalupě u babičky a díváte se z okna otevřeného dokořán! Co vidíte? Osázený hrneček plný jarního lučního kvítí, kterému ovšem chybí ouško a je mírně poškrábaný. Váš zrak přejede dál, kde má možnost vidět zavěšenou dřevěnou, na půl zlomenou houpačkou vznášející se mezi stromem a zemí. Je tak dokonale nedokonalá v tomto denním světle. Vítejte ve světe Wabi sabi!

Štítky

SOUTĚŽ - KRESBY DĚTÍ 2021

Máte doma budoucího malíře?

 

Baví vaše dítě kreslení? Máte doma spoustu jeho obrázků, které obdivuje celé okolí? Pak nemusí zůstat ležet v šuplíku! Nabízíme vám možnost přihlásit je do naší připravované soutěže, o nejhezčí dětskou kresbu. Spolu s dítětem tak můžete zažít radost z prvního úspěchu při zveřejnění obrázku a přesvědčit se o jeho talentu, který je dobré rozvíjet.

Štítky

Řekni mi to obrázkem – význam dětské kresby

  

Už kolem 18. měsíce věku je možné pozorovat u dítěte snahu o výtvarný projev, ačkoli tužku nebo pastelku ještě dlouho nebude umět držet správně. Jakmile však zjistí, že tato věc zanechává stopu, je to pro něj úžasný vynález! A tak se první kresby v podobě čar začínají objevovat na jakékoli vhodné ploše v celém bytě.


 

Štítky

Odebírat kreativita jako RSS
x

Hledáme redaktory

Staňte se redaktorem Lifestyle magazínu.

Napište článek s tématem lifestyle. Články by měly být srozumitelné, věcné a názorné. Pište o tom čemu rozumíte, k čemu máte vztah, co vás baví. Za publikované články získáte finanční odměnu.

Článek musí být Vaší tvorby a nikde jinde nepublikovaný. Možná je také dlouhodobá spolupráce jako stálý redaktor.

Náměty a své články pište na redaktor@lifestyle.cz

Stránky provozuje:

SAIT CZ spol. s r.o.

IČO: 43962271 (ares)

Jsme platci DPH, DIC:CZ43962271