Přejít k hlavnímu obsahu
obrazky

 

SOUTĚŽ - KRESBY DĚTÍ 2021

 

Soutěž o nejhezčí obrázek, který nakreslili Vaše děti je u konce.

Zájem o soutěž byl velký. V obrovské konkurenci hezkých obrázků byly nakonec několika desítkami tisíc hlasujících vybrány tři nejúspěšnější kresby.

 

Komentáře s největším počtem "To se mi líbí" k 28.2.2021 se stávají tito 3 výherci soutěže.

 

 

 

1. cena - Výtvarný set s malířským stojanem

Tomáš - 7 let

Nikol Milan Sikorovi - Tomáš 7let


2. cena - Sada temperových barev KOH-I-NOOR 10 x 16 ml

adámek 5let

Anna Andulka Pytlíková


3. cena - Omalovánkový set A4 - Ledové království a Luštěnky Auta

Ellenka 4 roky

Ladka Tom Berenreiterovi

 

 

Ceny do soutěže poskytl:

JK Styl CZ s.r.o.

Jkstyle

Společnost JK Styl CZ s.r.o. jsme založili s velkým odhodláním a tvůrčí vizí 19. ledna 2004. Za naše sídlo jsme zvolili obec Slatina u Bílovce. Klíčovému kroku ovšem předcházelo dřívější rozhodnutí zakladatele Ing. Stanislava Kaduly věnovat se ihned po roce 1989 produkci nábytku, v tehdy pronajatých prostorách v Bílovci. Brzy po zahájení činnosti se objevuje příležitost spolupráce s holandským partnerem na výrobu malířských stojanů a po odsouhlasení prvních vzorků se výroba začíná rozvíjet a z původních 3 modelů se rozšířila až na modelů 12!

V současnosti jsme specialisté na výrobu a prodej kvalitního vybavení pro umělecké malíře, zajišťujeme vybavení profesionálním umělcům, malířům, uměleckým školám, všem subjektům, které připravují talentované malíře, všem kteří se poctivě a s radostí věnují malířským aktivitám a chtějí naplnit své malířské vlohy. Máme široké portfolio produktů, reflektující individuální přání i dostatečné zásoby abychom uspokojili rychle vaši potřebu po kvalitním výtvarném vybavení.

Zvolili jsme si a stále tvoříme osobitou cestu upřednostnění kvality a vlastních inovací ve výrobě před masovou produkcí z Asie.

Naši společnost rádi nazýváme rodinnou, což dokládají nejen skladové a montážní prostory našeho upraveného rodinného domu, kde firma realizuje většinu svých činností, ale také aktivní a odpovědné zapojení členů rodiny (táta, máma a dcera) do realizace všech našich projektů.

 

x

Hledáme redaktory

Staňte se redaktorem Lifestyle magazínu.

Napište článek s tématem lifestyle. Články by měly být srozumitelné, věcné a názorné. Pište o tom čemu rozumíte, k čemu máte vztah, co vás baví. Za publikované články získáte finanční odměnu.

Článek musí být Vaší tvorby a nikde jinde nepublikovaný. Možná je také dlouhodobá spolupráce jako stálý redaktor.

Náměty a své články pište na redaktor@lifestyle.cz

Stránky provozuje:

SAIT CZ spol. s r.o.

IČO: 43962271 (ares)

Jsme platci DPH, DIC:CZ43962271